website builder for mac

MMC İNTERNET HİZMETLERİ
Güven Uzman

MMC müşterilerimize en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiğimiz “empatik hizmet” anlayışımız sonucu, kurulduğumuz günden bu güne bizimle çalışmayı seçmiş tüm müşterilerimizle iyi bir iletişim bağı kurmayı başardık.

Müşterileriz ile aramızdaki bu bağlılığın temelinde iş disiplinimiz ve güvene dayalı iş birliklerimiz yatmaktadır. Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; bizde her geçen gün hizmetlerimizi dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler ekledik.

Ürettiğimiz inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olduk. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile

“sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek”

 vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir dijital ajans hizmeti vermekteyiz.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN!

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

 • HER PROJEYİ ALMIYORUZ


  Firmamız, Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, yeterli bütçe ayırılmamış, yanlış projelendirilmiş işleri üstlenemez.
  ÜCRETSİZ DEMO YAPMIYORUZ


  Firmamız Hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo (konkur katılım bedeli verilen işler hariç) yapmaz. Bu tür taleplerin sektörü olumsuz etkileyen bir emek hırsızlığı olduğuna inanıyoruz.

 • PROJENİZİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

  Bir web sitesi, ne kadar açık, anlaşılır, hatasız, kullanımı kolay ve kaliteli bir görünüme sahip olursa siteyi ziyaret edenlerde bıraktığı izlerin de o kadar etkili olduğunun farkında olarak projeleri hazırlıyoruz.

  AÇIK İLETİŞİME İNANIYORUZ

  Üstlendiğimiz projeleri kendi işimiz gibi benimser ve proje bitimine dek, iyi niyetli gayret ile zamanında sonuçlandırır. Proje sürecinde çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşır.
 • KAZANDIRAN PROJELER ÜRETİYORUZ


  Biz sadece tasarım ajansı değiliz ! Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek.  HER ZAMAN YANINIZDAYIZ


  MediaClick, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.


Bizi Takip Edin

ADRES
Tomalar Mah. Karaman Cad. Gizli Bahçe Evleri No:18 C-2
Döşemealtı - Antalya

İLETİŞİM
Email:  info@mmchost.net
Tel      : +90 (532) 405 50 85