website layout maker

WEB TASARIM

Kaliteli, hedefi tam 12'den vuran bir web sitesi, firmanıza yeni müşteriler kazandıracak, Markanızı ön planda tutacak ve gerçek anlamda ticari faaliyetlerinizde artış sağlayacaktır.

Hazırladığımız tüm web sitesi projelerin temelini, firmanın hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri projenin başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Eticaret sitesi sayesinde tasarım, yazılım, sanal pos, ürünler, müşteri hizmetleri desteği, gönderi takibi dahil ekonomik ve güvenilir web sitenizi açabilirsiniz.

Eticaret siteniz sayesinde siz tatildeyken, hatta uyurken bile siteniz çalışmaya devam eder ve kazandırır.
Sitenizin yönetim panelinde özel kullanıcı adı ve şifreniz ile bu panelden sınırsız sayıda ürün ekleyebilir, İstediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilir ve kampanyalar düzenleyebilirsiniz.  Kısacası eticaret yapabilmeniz için tüm alt yapı hazır. Geriye sadece sizin istek ve kararlılığınız kalıyor.

SOSYAL MEDYA

Firmamız sosyal medya danışmanlık hizmeti sunmakta, firmanızı ve kampanyalarınızı çok büyük kitlelere ulaştırmaktayız. Ekibimiz, sosyal medya siteleri arasından en popüler olan sitelerde size özel sayfa oluşturarak takipçi ve beğen sayılarınızı arttırmaktadır. Ayrıca sürekli kampanyalar, duyurular vb. aktivitelerle listenizde ki kişilere sürekli sizi hatırlatmakta ve marka değerinizi yükseltmektedir.

MMC Sosyal Medya'da firmanıza maksimum fayda sağlamak için çalışır.

YENİLEME VE GÜNCELLEME

Web sitesi güncelleme çalışmaları ile çeşitli sektörlerde farklı firmalara hizmet veren uzman kadromuz sizlere, istediğiniz zaman dilimleri içerisinde bu hizmeti özenli bir şekilde sağlamaktadır.

Kullandığınız içerik özgün olmalı, resimleriniz yasal ve etiketleriniz gerçeği yansıtmalıdır. Güncelleme sırasında optimizasyon ( SEO ) kuralları göz önüne alınarak çalışmalar yapılmalıdır. Çok fazla ve gereksiz etiket ve alakasız backlink size zarar verir. Bunun yanısıra kullandığınız site görseller de dahil her şey sizi temsil etmeli, kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN!

ADRES
Tomalar Mah. Karaman Cad. Gizli Bahçe Evleri No:18 C-2
Döşemealtı - Antalya

İLETİŞİM
Email:  info@mmchost.net
Tel      : +90 (532) 405 50 85